Nejnovější recenze ze sekce Tlakoměry

Omron M7 Intelli IT AFib + adaptér

Ověřený zákazník 1nakup.cz JUTA0216

Zakoupeno v 1nakup.cz

• přesné měření
  • možnost oddělených měření pro dvě osoby
  • možnost exportu dat do formátu *.PDF nebo *.xlsx
  • možnost úpravy výstupu dat pro potřeby lékaře
  • možnost exportu dat přes bluetooth do mobilu

naprostá spokojenost, máme jej několik let a nyní jsme koupili i pro dceru na základě vlastních zkušeností

Veroval Compact

Veroval Compact

Ověřený zákazník HARTMANN direct AJ

Zakoupeno v HARTMANN direct

Přesto že doporučuji, manžeta je moc široká a těžko ses ní manipuluje. Sama to těžko zvládám.

Omron M3 Easy AC

Omron M3 Easy AC

Ověřený zákazník Váhy a tukoměry Vlasta

Zakoupeno v Váhy a tukoměry

Tlakoměr mám poprvé v životě, nemohu srovnávat s jinými. pro mé potřeby dostačující.

TrueLife Pulse B-Vision

TrueLife Pulse B-Vision

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

Byl to dárek, hodnotit nelze.

Omron M7 Intelli IT

Omron M3 Comfort + adaptér

Omron M3 Comfort + adaptér

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Aknel

Přidáno: 19. dubna 2024

(naposledy upraveno 19. dubna 2024)

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Zatím jsem ho pořádně nevyzkoušela,ale věřím že budu spokojená.

Omron M3 Comfort

Omron M3 Comfort

Ověřený zákazník MALL.CZ Choze

Přidáno: 19. dubna 2024

(naposledy upraveno 19. dubna 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Není tak přesný. Mám druhý od značky Tesla a je přesnější

Ověřený zákazník Testuj.to Václav

Přidáno: 18. dubna 2024

• Přehledný displej
  • Rychlost měření a vyhodnocení
  • Zatím žádný

Na vyzkoušení pažního tlakoměru HARTMANN Veroval compact + connect jsem se těšil, tlakoměr pravidelně používám a byl jsem zvědavý na tento model. Na první pohled vypadá pěkně, barevně je sladěný, také přehlednost přístroje i displeje je výborná. Používání je bez problémů, manžeta netlačí, mile mě překvapila rychlost měření a vyhodnocení tlaku. Displej je přehledný a je srozumitelné z něj naměřené hodnoty přečíst. Propojení mobilem s aplikací jsem zatím nevyzkoušel. Celkově jsem s tlakoměrem velmi spokojen.

Veroval Duo Control dárkové balení 2 manžety + adaptér

Veroval Duo Control dárkové balení 2 manžety + adaptér

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2024

(naposledy upraveno 17. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Čitelný displej
  • Je lehky
  • Prakticky obal
  • Nutnost dokoupení adapteru

HARTMANN Veroval compact + connect pažní tlakomer ma snadnou manipulaci a prehled1ny displej. Vyhodou je malá hmotnost přístroje. Dobry je prakticky obal na šňůrku. Tlakomer ma čitelný a přehledný displej. Pažní návlek je příjemný na dotek. Výhodou je i aplikace v mobilu. Ovládání pristroje je velmi jednoduché a snadné. Mohu tedy jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Decentní vzhled
  • Čitelnost
  • Aplikace
  • Žádné nejsou

Tlakoměr Veroval od Hartmanna se mi moc líbí. Krásný decentní vzhled, snadné ovládání. Při propojení s telefonem máte pak v aplikaci krásně přehled o naměřených hodnotách. Tlakoměr má přehledný a čitelný displej v příjemné barvě. Během měření se manžeta nafukuje přiměřeně, stačí následovat instrukce. K tlakoměru je i krásné pouzdro na uložení přístroje. Na mě výrobek udělal skvělý dojem.

Ověřený zákazník Testuj.to Erika

Zakoupeno v Testuj.to

• velký a srozumitelný displej
  • dobrá čitelnost
  • vše člověk zvládne jednou rukou
  • jednoduché použití
  • okamžité výsledky
  • možnost tří měření s odstupem jedné minuty, poté přístroj tlak zprůměruje
  • přehledný manuál
  • měření srdečního tepu
  • upozorní, když člověk není v klidovém režimu
  • není podsvícený displej
  • chybí mi pohotovostní režim při zapnutí "start" - okamžité měření hned po zapnutí, aniž by člověk měl nasazenou manžetu
  • mohla by být delší hadička

Pažní tlakoměr Veroval jako sportovec oceňuji i kvůli tomu, že kromě klasického měření tlaku mi změří i srdeční tep. Použití je velmi jednoduché, displej přehledný a čitelný, Jen by mohl být podsvícený, v přítmí člověk nic neuvidí. Taktéž mi přijde, že je hadička poměrně krátká. Ale jinak si člověk může měřit tep každý den, přístroj si měření zapamatuje, tudíž si mohu zpětně kontrolovat, jak na tom jsem. Dobré je, že při jakémkoliv diskomfortu (když jsem udýchaná, nebo mluvím, nebo nejsem úplně v klidu) přístroj v podstatě odmítne tlak změřit, což je dobře, protože výsledky tak nejsou zkreslené. Za mě super věc, kterou pravidelně používám...

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Jednoduchá aplikace
  • Velký display
  • Nepřehledný návod s malými písmeny.
  • V tlakoměru se nespáruje s aplikaci datum. Musí se zadat ručně

Tlakoměr Veroval je velmi dobrý pomocník. Oceňuji velký displej s přehlednými ikonami. Jednoduché je í použití tlakoměru. Stačí, když si nasadíte rukáv a zmáčknete jedno tlačítko. K tlakoměru lze také nainstalovat aplikaci, kde si můžete své naměřené hodnoty porovnávat. Nevýhodu vidím pouze v návodu který je po rozložení velmi objemný,ale je psaný velmi malými písmeny. Po spárování telefonu s tlakoměrem jsem musela ručně nastavit čas a datum v tlakoměru. Jinak je tlakoměr velmi jednoduchý, přínosný a určitě jej doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• přehledné jednoduché ovládání
  • připraveno ihned k použití
  • aplikace do telefonu ke stažení zdarma
  • přepínání uživatelů
  • adaptér do sítě není součástí

Součástí balení je přístroj, hadička s rukávem, pytlík a tužkové baterky, tlakoměr je rovnou připraven k použití. Není zahrnut adaptér do sítě (připojení je možné). Ovládání i měření je jednoduché, je možné nastavení dvou uživatelů, přepínat lze ale pouze krátkou chvíli po změření. Zařízení je kompaktibilní s aplikací Veroval, data se nahrávají přes bluetooth, ovládání je intuitivní, aplikace umí vykreslovat grafy, označuje, kdy je tlak v pořádku, kdy vysoký atd. Tužkové baterky nebylo potřeba měnit během testování. Přístroj je vhodný pro domácí využití,

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Jednoduchá obsluha základních funkcí
  • Povedený design
  • Přehledná aplikace pro ukládání historie výsledků měření
  • Komplikovanější první propojení s telefonem (následná spojení již ale proběhla zcela automaticky)

Pažní tlakoměr HARTMANN Veroval compact + connect mě velmi příjemně překvapil. Obsluha je velice intuitivní a pro obsluhu základní funkce měření stačí pouze stisknout jediné tlačítko. Pokud chci své zdraví sledovat dlouhodoběji, lze si stáhnout aplikaci, která vytváří přehledné statistiky. Užitečná je i funkce tzv. expertního měření, kdy přístroj provede tři měření s krátkým časovým odstupem a určí celkový přesnější výsledek. Manžeta se nasazuje snadno, je příjemná a její délka vyhoví i osobám se silnější postavou. Provedení tlakoměru je kompaktní a velice elegantní, ale stále skvěle ovladatelné i pro osoby s horší motorikou.

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslav

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlé měření z pohodlí domova
  • možnost aplikace a tedy i možnost přehledně porovnávat výsledky měření
  • možnost měřit samostatně dvě osoby
  • Méně srozumitelné nastavení a pochopení všech možností, které přístroj nabízí.

Tlakoměr Hartmann nabízí možnost si kdykoliv z pohodlí domova a bez nutnosti návštěvy lékaře změřit tlak. Navíc je možné propojení s bezplatnou aplikací a tedy mít dlouhodobý přehled o svém zdravotním stavu. Měření je rychlé a pohodlné. Přesnost měření nemohu porovnat s ničím jiným, ale při porovnání s několika měřeními se mi zdál poměrně přesný. Líbí se mi možnost samostatného měření druhé osoby. Za minus považuji méně přehledné první nastavení a pochopení všech možností, které tlakoměr nabízí, Pro staršího člověka by to mohl být dle mého názoru problém.

Sencor SBD 1470

• propojení s aplikací
  • kvalitní materiály
  • přehledná displej
  • chybějící externí zdroj

Na první pohled kvalitní produkt. Jednoduché nastavení i obsluha. Textilní sáček pro uložení. Snadná aplikace manžety, suchý zip drží bez problémů, po nafouknutí neškrtí. Rychlé měření. Velmi rychle se objeví výsledek na dobře čitelném displeji. Spojení přes bluetooth s chytrým telefonem je bez problémů. Aplikace funguje. Chybějící externí zdroj není nakonec potřebný, výdrž na baterie vypadá velmi dobře. Veroval patří mezi kvalitní přístroje a mohu ho s čistým svědomím doporučit.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25