Sanitas SBC 28

• nízká cena
    • horší kvalita

jednoduchá manipulace

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Rychle měří tlak a funguje výborně. Je cenově výhodný.Nutně ho potřebuji kvůli aritmii a tento přístroj aritmii zaznamená.Málo přístrojů toto má.Tento ano.Jsem s ním spokojená funguje dobře a rychle.Je dobře skladný má malí boxík do kterého přístroj uklízím a tak ho mám stále po ruce a jsem s ním velice spokojená.
    • Jen tam není český návod jinak nemám co vytknout.

Tento produkt jsem si vybrala z důvodu aritmie a funguje skvěle a rychle.Je na pohled pěkný a barevný.Měří přesně a rychle až mě to překvapilo.Myslím si,že je tento přístroj vhodný pro lidi co mají vysoký krevní tlak,ale i nízký,ale i kdo má aritmii.Tento přístroj podle mě patří tak do střední cenové relace tak.že nejlepší trochu dát víc peněz než koupit levný a poruchový.Pro mě to byla dobrá koupě můžu všem vřele doporučit.Cena odpovídá kvalitě.

Umístění
na zápěstí
Paměť
60 měření
LCD displej
Obvod manžety
13.5 - 19.5 cm

Sanitas SBC 28 automatický zápěstní tonometr/tlakoměr plně automatický tonometr s měřičem pulsu ze zápěstí

WHO indikátor stále zobrazen na displeji (klasifikace dle Světové zdravotnické organizace) detekce arytmie varování v případě možnosti poruchy srdečního rytmu uvádí též průměrné hodnoty posledních 3 měření velký LCD display - snadno čitelné výsledky zobrazení času a data 2 x 60 paměťových míst automatická předvolba tlaku a vypuštění

• skladnost (krabička na uložení)
    • použití
    • kvalita
    • možnost používání dvěma osobami

Líbí se mi, že si přístroj pamatuje dva lidi, kteří ho tedy můžou používat naráz a přitom si každý vést vlastní statistiky.
    Použití je snadné, stačí si jednou přečíst návod a člověk hned všechno chápe.
    Jestli je přístroj úplně přesný, nevím, ale velké výkyvy určitě zobrazí.
    Pro "takové to domácí" použití jako dělaný ;)

• , zakoupeno v Aukro.cz

• vypadá pěkně
    • nevím mám to jako dárek

zkoušela jsem jen dvakrát a bohužel tlakoměr nebyl přesný tak nevím:-o

• nízká cena
    • horší kvalita

jednoduchá manipulace

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Jen tam není český návod jinak nemám co vytknout.