Omron MIT Elite

Obvod manžety
22 - 32 cm
Určeno pro
1 uživatele
Rozměry přístroje (Š x V x H)
74 x 31 x 157 mm

• , zakoupeno v 1nakup.cz

zatím mám krátkou dobu a splnuje mé nároky

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rychlý, přesný, lehký, snadná obsluha.
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• cestovní balení , přehledný display, přenos dat do PC + software, úsporný , tichý , měření intelisense.
    • zatím nic

doporučuji. dělá průměr z denních měření , rozlišuje ráno/ večer, přehledné grafy, export dat.

Umístění
Obvod manžety
22 - 32 cm
Určeno pro
1 uživatele
Rozměry přístroje (Š x V x H)
74 x 31 x 157 mm

Vhodné i pro těhotné (preklamsie) - klinicky ověřeno !

Luxusní a elegantní tonometr na paži s vysoce kontrastním displejem.

Extra velký, přehledný a čitelný 3.řádkový displej

Životnost nových alkalických baterií cca 300 měření

• Rozsah měření: Krevní tlak 0-299 mmHg, Puls 40-180/min.
  • Přesnost měření: Krevní tlak /- 3 mmHg, Puls /- 5 % naměřené hodnoty
  • Hmotnost: přístroje bez baterií cca 240 g, manžety cca 130 g
  • Rozměr přístroje: cca 74 (Š) x 30,6 (V) x 157 mm (H)

CE 0197

Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC - třída II A

Balení obsahuje:

Přístroj

Manžetu CM1 (pro obvod paže 22-32 cm)

Alkalické baterie typu AAA, 4ks

Cestovní pouzdro

Kompletní CZ návod

• , zakoupeno v 1nakup.cz

zatím mám krátkou dobu a splnuje mé nároky

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rychlý, přesný, lehký, snadná obsluha.

• zatím nic

• USB rozhraní pro PC
    • malé rozměry, je lehce přenositelný
    • hospodárněji využívá baterie
    • Omron software nefunguje, jak je popsáno v manuálu; neumí importovat exportovaná data

Volil jsem Omron, protože již mám zkušenost s levným tlakoměrem, který začal po pár měsících ukazovat nesmyslně vysoký tlak. Značce Omron důvěřuji. Dříve jsem používal Omron M6. Mit Elite Plus se mi jeví koncepčně modernější a uživatelsky příjemnější.
    Doporučený Health Management Software ovšem příliš kvalitní není. Velmi mne mrzí mrzí, že nemohu naimportovat do databáze staré záznamy Omron M6 uložené v Excelu. Co víc - není ani možné naimportovat data z databáze vyexportovaná, takže neexistuje žádná přenositelnost tak, jak je popsána v manuálu. Omron software mne velmi zklamal a hledám náhradu.

• Velký čitelný displej
    • Jednoduché ovládání
    • Možnost přenosu dat na PC
    • Součástí není síťový adaptér což považuji u výrobku takové kvality za nedostatek.

Výrobek splnil očekávání, každodenní využívání a záznam naměřených dat propojených s PC mi umožňuje sledovat vývoj onemocnění a konzultaci s ošetřující lékařkou. Pro jeho snadné ovládání a přehledný displej je vhodný i pro starší uživatele. Proto všem doporučuji.
    U přístroje takové vysoké kvalitativní třídy (cena), by síťový adaptér měl být součástí balení.

• , zakoupeno v RSt market a.s.

• pěkný design, kvalitní

jsem spokojený s nákupem

• , zakoupeno v Zdravotni potreby.cz

• pěkný, kvalitní výrobek
    • Pokud nejste hubeňouři, nutno myslet na velikost vaší paže, standardní velikost manžety mi nestačila. (kondičně cvičím, nijak zvlášť objemný biceps nemám).

Velmi kvalitní výrobek, nutno myslet na obvod vaší paže a dle toho si vybrat správnou manžetu.