Omron M5 Professional II

Hmotnost manžety
135 g
Hmotnost přístroje
380 g
Rozměry přístroje (Š x V x H)
123 x 185 x 85 mm

Hmotnost manžety
135 g
Hmotnost přístroje
380 g
Rozměry přístroje (Š x V x H)
123 x 185 x 85 mm

Čitelný 3.řádkový displej

Životnost nových alkalických baterií cca 1000 měření

Rozsah měření: Krevní tlak 0-299 mmHg, Puls 40-180/min.

Přesnost měření: Krevní tlak /- 3 mmHg, Puls /- 5 % naměřené hodnoty

Hmotnost: přístroje bez baterií cca 380 g, manžety cca 135 g

Rozměr přístroje: cca 123 (Š) x 158 (V) x 85 mm (H)

CE 0197

Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC - třída II A

Balení obsahuje:

Přístroj

Manžetu CM2 (pro obvod paže 22-32 cm)

Alkalické baterie typu AA, 4ks

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Jsem spokojen

spokojenost

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

Nutná potřeba pro rodinu.

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

po vyplnění dotazníku je jasné,není co dodat

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• Myslím ,že je to dobrý výrobek.
    • Mám špatný tlak ,tak abych měla pod kontrolou.

Velmi jednoduchá obsluha.
    Doporučuji všem.
    Mám už pokročilý věk a zvládla jsem to na poprvé.

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• Dosud jsem používala též pažní tlakoměr, ale musela jsem ho sama nafukovat balonkem. V tomto případě je tlak změřen téměř bleskově......

O tlakoměru jsem uvažovala dlouho a byla jsem ráda, že jsem narazila právě na akci tohoto obchodu. Přeci jen pro důchodce je tlakoměr už investicí a každá ušetřená koruna je dobrá.

• snadná obsluha

splňuje očekávání

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• Přístroj mám krátce, zatím spokojenost,má funkce,které jsem
    • požadovala