Omron M400

STARŠÍ MODEL - VÝROBA SKONČILA! Vhodný pro měření krevního tlaku a pulsu až dvou osob. Má dělenou paměť, pro každou osobu až na 60 záznamů měření včetně data a času...
1 819 Kč

Určeno pro
2 uživatele
Hmotnost přístroje
340 g
Rozměry přístroje (Š x V x H)
123 x 141 x 85 mm

• VELMI DOBRÝ.
    • NENAŠEL JSEM.

Očekávání naplnil, umí vše co potřebuji vědět, dle návodu. Za tu cenu bezva a bohatě stačí což mi řekl i lékař. Měli jsme OMRON již dříve a tuto značku doporučuji.

byl to dárek

Určeno pro
2 uživatele
Hmotnost přístroje
340 g
Rozměry přístroje (Š x V x H)
123 x 141 x 85 mm

Vhodný pro měření krevního tlaku a pulsu až dvou osob. Má dělenou paměť, pro každou osobu až na 60 záznamů měření včetně data a času. Každý ocení jeho velmi snadné použití. Předností tohoto tlakoměru je velký, přehledný a snadno čitelný displej.

Hodnoty jsou měřeny pomocí manžety nasazené na paži. Prodloužená manžeta je vhodná pro normální i silnou paži a přístroj vás upozorní na její nevhodné použití, kvůli kterému by mohlo být měření nepřesné.

Tlakoměr je jedinečný systémem Intellisense. Tento systém provádí dvě měření krevního tlaku během jednoho měřícího cyklu. První při nafukování manžety a druhé při vyfukování. Díky této metodě jsou výsledky vždy přesné a spolehlivé.

Další výhodou je výpočet průměrných hodnot systolického a diastolického tlaku z posledních 3 měření.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 1 915 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• VELMI DOBRÝ.
    • NENAŠEL JSEM.

byl to dárek

• , zakoupeno v LAMIMED

• Jednoduchá obsluha, koupili jsme ho i babičce
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 1 915 recenzíDalší informace

ok

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

zatím bez problémů,mám krátkou dobu

• , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• zatím pracuje bezchybně, výhodou je přidaný zdroj pro připojení do zásuvky
    • nezjistila jsem
  • , zakoupeno v CZ-ZDRAVI.CZ

• S Omronem ( M 4-1) mám letité zkušenosti, první přístroj fungoval 17 let bez problémů, nyní mu odešel displej. Proto jsem si zakoupila opět tuto značku a doufám, že opět splní moje očekávání.

Myslím, že ke značce OMRON není co dodávat, je spolehlivá a má širokou škálu typů, každý si může vybrat takový, který mu bude vyhovovat dle jeho požadavků.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• jednoduchá obsluha
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

S tonometrem jsme spokojeni. Mĕři přesnĕ srdeční činnost našich staroušků.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Jednoduchý a kvalitní tonometr.
    Tato znacka Omron mi byla doporucena v lekarne, proto jsem jej s duverou objednala ve svem oblibenem internetovem obchode prozdravi.cz.